Velkommen til Gitmark

Magne Gitmark & Co AS er en maskinforhandler med mer enn 50-års erfaring i det norske markedet.

 

Administrasjon
50

Tonebritt Mathisen

Tlf: 45 48 23 95
E-post: tonebritt@gitmark.no

51

Lise Ellingsen

E-post: lise@gitmark.no

52

Monica Salvesen

Tlf: 45 51 49 89
E-post: monica@gitmark.no

53

Dag Ivar Berntsen

Tel: 41 20 93 70
E-post: dag.ivar@gitmark.no

Butikk
55

Børge Larsen

Tlf: 91 70 79 68
E-post: borge@gitmark.no

56

Ole-Emil Berntsen

Tlf: 93 87 69 04
E-post: ole-emil@gitmark.no

57

Guttorm Vennesland

Tlf: 95 11 09 83
E-post: guttorm@gitmark.no

Salg - kommunalteknikk
62

Thomas Helle

Tlf: 90 59 92 21
E-post: thomas@gitmark.no

63

Thor Aage Gitmark

Tlf: 90 02 50 86
E-post: thoraage@gitmark.no

Olav

Olav Kleivene

Tlf: 91 10 48 41
E-post: olav@gitmark.no

Ørjan Mathisen

Ørjan Mathisen

Tlf: 90681988
E-post: orjan@gitmark.no

Salg - Landbruk
Delelager - Landbruk
Alf Ivar

Alf Ivar Salvesen

Tlf: 97 16 84 50
E-post: alfivar@gitmark.no

68

Knut Gunnar Toppland

Tlf: 90 57 88 98
E-post: knutgunnar@gitmark.no

Verksted - Landbruk
cof

Olav Abrahamsen

Tlf: 93 08 93 09
E-post: olav.abrahamsen@gitmark.no

60

Torbjørn Sollie

Tlf: 406 36 326
E-post: torbjorn@gitmark.no

74

Lars Andreas Ravnaasen

Tlf: 92 86 33 28
E-post: lars.andreas@gitmark.no

72

Leif Thorland

Tlf: 97 51 16 72
E-post: leif@gitmark.no

IMG_1977

Erik Østberg Kristiansen

Tlf: 37268900
E-post: m@gitmark.no

IMG_1989

Hallvard Flaa

Tlf: 37268900
E-post: m@gitmark.no

Verksted - Kommnunal teknikk
76

Trond Aas Hansen

Tlf: 97 09 91 38
E-post: trond3@gitmark.no

77

Lars Pedersen

Tlf:90 92 62 37
E-post: lars@gitmark.no

78

Inge Helleland

Tlf: 40 72 57 88
E-post: inge@gitmark.no

Delelager- Kommnunal teknikk
Teknisk Support
80

Trond Gitmark

Tlf:95 80 29 76
E-post: trond@gitmark.no

Erik Stana

Erik Stana

E-post: erik.stena@gitmark.no