Kontakt oss

Kontaktpersoner i Gitmark

Hvem ønsker du og komme i kontakt med? 

AdministrasjonButikkSalg – KommunalteknikkSalg – LandbrukDelelager – Landbruk

Administrasjon

Tonebritt Mathisen 

Telefon – 45 48 23 95
Epost – tonebritt@gitmark.no

Lise Ellingsen

 Epost – lise@gitmark.no

Monica Salvesen

Telefon – 45 51 49 89
Epost – monica@gitmark.no

Dag Ivar Berntsen

Telefon – 41 20 93 70
Epost – dag.ivar@gitmark.no

Butikk

Børge J. Larsen

Tlf – 91 70 79 68
Epost – borge@gitmark.no

Ole-Emil Berntsen

Tlf – 93 87 69 04
Epost – ole-emil@gitmark.no

Guttorm Vennesland

Tlf – 95 11 09 83
Epost – guttorm@gitmark.no

Salg – Kommunalteknikk

Thomas Helle


Tlf – 90 59 92 21
Epost – thomas@gitmark.no

Thor Aage Gitmark


Tlf – 90 02 50 86
Epost – thoraage@gitmark.no

Olav Kleivene


Tlf – 91 10 48 41
Epost – olav@gitmark.no

Ørjan Mathisen


Tlf – 90 68 19 88
Epost – orjan@gitmark.no

Salg – Landbruk

Tlf: 97 16 84 50
E-post: alfivar@gitmark.no

Verksted | Delelager – Landbruk

Verkstedleder 
Olav Abrahamsen

Tlf: 93 08 93 09
E-post: olav.abrahamsen@gitmark.no

Delelager Knut Gunnar Toppland

Tlf: 90 57 88 98
E-post: knutgunnar@gitmark.no

Småmaskinverksted
Torbjørn Sollie

Tlf: 406 36 326
E-post:
torbjorn@gitmark.no

Verksted
Lars Andreas Ravnaasen

Tlf: 92 86 33 28
E-post: lars.andreas@gitmark.no

Verkstedleder 
Leif Thorland

Tlf: 97 51 16 72
E-post: leif@gitmark.no

Verkstedleder 
Erik Østberg Kristiansen

Tlf: 98 41 87 66
E-post: m@gitmark.no

Verkstedleder 
Hallvard Flaa

Tlf: 40 47 24 60
E-post: m@gitmark.no

Verksted – Kommunal Teknikk

Verksted
Trond Aas Hansen

Tlf: 97 09 91 38
E-post: trond3@gitmark.no

Verksted
Lars Pedersen

Tlf:90 92 62 37
E-post: lars@gitmark.no

Verksted 
Inge Helleland

Tlf: 40 72 57 88
E-post: inge@gitmark.no

Delelager
Trond Gitmark

Tlf: 97 09 91 38
E-post: trond3@gitmark.no

Teknisk support

Erik Stana

E-post: erik.stana@gitmark.no

Kontaktskjema 

Send oss en uforpliktet forespørsel 

Kontaktinformasjon

Fosselia 20
4790 Lillesand

+ 47 37 26 89 00

m@gitmark.no